Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019

2019. május 29., 10:00

Miskolci Egyetem XXXII. előadó (A/1. épület magasföldszint)

14 szekcióban több mint száz előadás fog elhangozni azon a konferencián, amellyel az Észak-kelet Magyarországon és a régión túl tevékenykedő, műszaki tudományos kutatást folytató személyek számára kívánnak lehetőséget biztosítani a szervezők az aktuális munkáik, kutatási eredményeik bemutatására.

A konferencián a gépészet, gyártástechnológia, anyagtudomány, anyagvizsgálat, környezet- és földtudományok, műszaki hidrológia, logisztika, energetika, építészeti és építőmérnöki tudományok, agrártudomány, informatika, elektrotechnika, mechatronika, gazdaságtudomány, körkörösgazdaság és repüléstudományok tudományterületeken tevékenykedő szakemberek számolnak be legfrisebb eredményeikről.

A "Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019" című rendezvényt a Miskolci Egyetem 4 karán (MFK, MAK, GÉIK, GTK) kívül a Magyar Tudományos Akadémia Debreceni Területi Bizottság Műszaki Szakbizottsága, a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága, továbbá a Debreceni Egyetem Gépészmérnöki Tanszéke szervezi.