Újra megnyitja kapuit a Bűnmegelőzési Szabadegyetem

2014. október 15., 15:30

MISKOLC-terem (B/3-B/4 épület 1. emelet)

2014. október 15-től „Erőszak – bűnözés – bűnmegelőzés” címmel újra elindul a Bűnmegelőzési Szabadegyetem előadássorozata. A szabadegyetem ünnepélyes megnyitójára 2014. október 15-én (szerdán) 15.30 órai kezdettel kerül sor a korábbi FRK MISKOLC-termében (B/3-B/4 épület 1. emelet)

Az előadássorozat témái: erőszak az iskolában, a családban, a bűnözésben valamint az erőszak kezelése.

Előadóink: Dr. Zacher Gábor toxikológus, Dr. Figula Erika intézetigazgató főiskolai tanár, Szögedi Dalma klinikai szakpszichológus, Prof. Dr. Keller Éva egyetemi tanár, Dr. Bilkei Pál kriminálpszichológus, Csemáné Dr. Váradi Erika egyetemi docens, Dr. Gyurkó Szilvia gyermekjogi szakértő, Dr. Gyurán Ildikó törvényszéki titkár.

Az ingyenes (előzetes jelentkezéshez kötött) előadásokra sok szeretettel várnak minden érdeklődőt a szervezők.

Bővebb információ az előadássorozatról: