Van egy jó ötleted? Nevezz be vele az I-SICS Nemzetközi Társadalmi Innovációs Versenyre!

2016. február 29., 00:00

2016. február 29-ig lehet jelentkezni az I-SICS Nemzetközi Társadalmi Innovációs Versenyre, melyre 18. életévüket betöltött egyetemi vagy főiskolai hallgatók, valamint felnőttképzésben tanulók egyéni vagy csoportos jelentkezését várják.

Olyan új ötletek (termékek, szolgáltatások vagy modellek) kidolgozása a feladat, amelyek újszerűek, a társadalom számára hasznosak, társadalmi igényeket elégítenek ki, és új társadalmi együttműködéseket hoznak létre.

A csapatok egy mentor vezetésével tréningen vesznek részt, amelynek során kidolgozzák az ötletüket, amelyet 2016 májusában mutatnak be a Veszprémben rendezett versenyen . A 3 legjobb ötlet továbbjut a nemzetközi fordulóra, amelyen belga, spanyol, szlovák és horvát csapatokkal mérik össze tudásukat 2016 augusztusában Balatonalmádiban.

A verseny plakátja ITT, részletesebb brosúrája ITT tekinthető meg, honlapja pedig ITT található.