AZ E-ÜGYINTÉZÉS JELENE ÉS JÖVŐJE - PROBLÉMÁK ÉS MEGOLDÁSI LEHETŐSÉGEK

2018. december 6., 09:00

XX. előadó

Az EFOP-3.6.2-16-2017-00007 azonosító számú, Az intelligens, fenntartható és inkluzív társadalom fejlesztésének aspektusai: társadalmi, technológiai, innovációs hálózatok a foglalkoztatásban és a digitális gazdaságban c. projekt az Állam működésének innovatív vizsgálata c. almoduljának kutatói, a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara és Alternatív Konfliktuskezelési és Vitarendezési Interdiszciplináris Kutatóközpontja tisztelettel meghívják Önt
,,AZ E-ÜGYINTÉZÉS JELENE ÉS JÖVŐJE - PROBLÉMÁK ÉS MEGOLDÁSI LEHETŐSÉGEK"
című szakmai konferenciára.

A modern technológia nem csak eddig nem ismert kihívások elé állítja az államot, de egyben megoldási alternatívákat is kínál az új illetve a régi problémákra. A rendezvény célja, hogy megvizsgálja az e-ügyintézés kínálta lehetőségeket és a gyakorlati alkalmazás során felmerülő akadályokat, illetve azok feloldási formáit.

A rendezvény időpontja: 2018. december 6. csütörtök 9:00 óra
A rendezvény helyszíne: Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, A/6. épület fsz. XX. előadó.

A program nyilvános és ingyenes, azonban kérjük, hogy legkésőbb 2018. december 4. napján 20.00 óráig előzetesen regisztráljon a https://tinyurl.com/e-ugyintezes linken.

Programfüzet