Sokan voltak kíváncsiak az uniós pályázati lehetőségekről tartott államtitkári előadásra

2017. március 4.

„Uniós pályázati lehetőségek a 2014-2020-as európai uniós programozási időszakban” címmel Dr. Vitályos Eszter, a Miniszterelnökség Európai Uniós Fejlesztésekért Felelős Államtitkára tartott előadást 2017. március 3-án a Miskolci Egyetemen.

A nagy érdeklődést generáló rendezvényen nemcsak az egyetemi oktatók és kutatók, de a város vezetői, az Államkincstár vezetői, cégvezetők is résztvettek és kérdéseket tehettek fel. A rendezvéynen elhangzott, hogy 2017 tavaszán még közel 100 pályázat kiírása várható minden területen, továbbá az év végéig a kiírt pályázatok túlnyomó része elbírálásra is kerül és elindulhat pénzügyileg is.

Dr. Jármai Károly stratégiai és fejlesztési rektorhelyettes

Államtitkár asszony előadása ITT tekinthető meg.

A rendezvény során készült fényképek:

A fotókat Lengyel Attila készítette.