A sajtó előtt mutatkozott be az egyetem új vezetése

2017. október 5.

A Zenepalotában tartott sajtóreggelin mutatkozott be a sajtó képviselői előtt a Miskolci Egyetem új vezetése.

A második rektori ciklusát kezdő Dr. Torma András személyesen mutatta be helyetteseit, Dr. Jakab Nóra oktatásfejlesztési és minőségbiztosítási, Dr. Czap László intézményfejlesztési és kapcsolati ügyekért felelős, valamint Dr. Kékesi Tamás tudományos és nemzetközi rektorhelyettest.

Itt mutatkozott be a sajtó képviselői előtt Szűcsné dr. Kovács Judit, aki a rektori hivatal új vezetője lett, Czékmann Zsolt, a Felnőttképzési Regionális Központ igazgatója, valamint Szilágyi Zsolt, az újonnan létrehozott Beiskolázási Központ igazgatója.

A rendezvényen elhangzott, folytatódnak a Miskolci Egyetemen a már korábban elkezdett projektek, a legfontosabb feladat jelenleg azonban az EMMI rendelete által előírt képzési és kimeneti követelmények teljesítése.

A rendezvényen készült fotók: