Nemzetközi konferenciát rendezett Budapesten a Miskolci Egyetem Logisztikai Intézete

2017. december 8.

Prof. Dr. Latorcai János, az országgyűlés alelnöke a 2017. november 30-i parlamenti ülés megnyitó beszédében köszöntötte a Miskolci Egyetem Logisztikai Intézete által koordinált UMI-TWINN projekt keretében megrendezett nemzetközi Logisztikai Kiválósági Központok konferenciát.  A magyar TV által is közvetített üdvözlőbeszédében az alelnök külön kitért a logisztika kiemelt szerepére a gazdaságban.

A nemzetközi logisztikai konferencián előadást tartott Prof. Dr. Michael ten Hompel, a Dortmundi Egyetem professzora, a dortmundi Fraunhofer Intézet igazgatója, Prof. Dr. Illés Béla, a Miskolci Egyetem Logisztikai Intézetének igazgatója, Prof. Dr. Monostori László akadémikus, az MTA SZTAKI igazgatója és Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja.

Prof. Dr. Latorcai János parlamenti üdvözlőbeszéde:

A konferencián készült fotók:

A fotókat Wagner György készítette.