HEIBus - RLPS

2018. december 17.

A Miskolci Egyetemen az Informatikai Szolgáltató Központ videó konferencia termében került megrendezésre a Smart HEI-Business Collaboration for Skills and Competitiveness (HEIBus) projekt Multidisciplinary Real Life Problem Solving (RLPS) elnevezésű alprojekt, Bosch programjának záró videó konferenciája, melyen három hallgatói csoport mutatta be az egész féléves közös tervezési tevékenységük eredményeit: különféle ötletes koncepciókat, hobbiszintű otthon dekorálás okos eszközökkel témában.

A programban a Miskolci Egyetemről, a Kolozsvári Egyetemről és a finn JAMK University of Applied Sciences egyetemről összesen 18 hallgató és 9 oktató vett részt. A hallgatók nagyon színvonalas előadásokat tartottak, ötleteikkel lenyűgözték konzulenseiket és a Bosch képviselőjét.