Ismét Pont Ott Partyn izgulhattak együtt a felvételizők

2019. július 25.

A Miskolci Egyetem rektorhelyettese, Dr. Jakab Nóra, a Beiskolázási Központ munkatársai és az egyetem hallgatói is együtt izgultak a felvételiző középiskolásokkal.

Este 8-ig, a ponthatárok kihirdetéséig zenekarok és DJ-k szórakoztatták a feszült várakozókat, majd jött a nagy pillanat, amikor is kiderült, ki hogyan folytatja a következő tanévet. Volt nagy öröm és bánat, sírás, sikítozás, amikor a pontszámok kiderültek.

A Miskolci Egyetem ajándékokkal köszöntötte az első 10 hallgatót, aki megtudta, hogy egyetemünkön folytatja tanulmányait. Sokan azok közül, akiknek most nem sikerült a felvételi, az egyetem kollégáitól érdeklődtek a pótfelvételivel kapcsolatos tudnivalókról, illetve a most induló új gyógypedagógus képzésről.

Gratulálunk azoknak, akik bejutottak a Miskolci Egyetemre, akiknek pedig nem sikerült, azoknak üzenjük: ne keseredjenek el, a pótfelvételin vagy jövőre biztosan sikerülni fog!

A rendezvényről készült videó:

A videót a Beiskolázási Központ készítette.