Magas rangú állami kitüntetésben részesültek egyetemünk oktatói

2019. augusztus 21.

Egyetemünk három oktatója részesült állami kitüntetésben.

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Dr. Debreczeni Ákos, a Műszaki Földtudományi Kar dékánhelyettese, a Bányászati és Geotechnikai Intézeti Tanszék tanszékvezetője.

Kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Dr. Barkai László Battyhány-Strattmann László-díjas orvos, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, az Egészségügyi Kar Elméleti Egészségtudományok Intézetének igazgatója, tanszékvezető egyetemi tanára, a Magyar Diabetes Társaság elnöke és

Dr. Szűcs Péter bányamérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Műszaki Földtudományi Kar dékánja, a kar Környezetgazdálkodási Intézete Hidrogeológiai - Mérnökgeológiai Intézeti Tanszékének egyetemi tanára.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!