Véget ért a bALEK7

2019. szeptember 2.

Szakmai programok, koncertek, közösség- és a csapatépítő feladatok, sport- és ügyességi vetélkedők, kirándulások, közös bográcsozások is helyet kaptak a Miskolci Egyetem napokban befejeződött Gólyatáborában. De persze nem csak buliból állt ez a négy nap, ugyanis a „bALEK7”-en a felsőbbévesek a kampuszra frissen berepült gólyákat az egyetemi élet nehézségeire, buktatóira is felkészítették.

A Gólyatáborban idén a szervezőkkel együtt több mint ezer fő vett részt. A gólyák a négy együtt töltött nap alatt nem csak meg az Egyetemváros épületeivel, lakóival, azok életével, szokásaival ismerkedhettek meg, hanem a selmeci hagyományrendszer alapjaival is, és közben észrevétlenül megszülettek közöttük az első barátságok is.

A Gólyatábor fergetges hangulatába az alábbi videó is segít bepillantani: