Januártól földrajzból ingyenes érettségi előkészítő indul

2019. december 16.

Hétfőnként 16 órára ingyenes közép- és emeltszintű érettségi előkészítőre várja a Műszaki Földtudományi Kar Földrajz-Geoinformatikai Intézete az érettségi előtt álló középiskolásokat.

A január 13-án induló képzésen részt vevők nem csak Földünk szerkezetével, a légkörrel, a folyókkal, tengerekkel és óceánokkal ismerkedhetnek meg, de tájékozódási és térképolvasási ismereteket is elsajátíthatnak, betekintést nyerhetnek a világ társadalmi és gazdasági folyamataiba is, és még a világűrbe is kikacsinthatnak. A foglalkozásokat az A/3. épület 3. emeletén, a 314-es szobában fogják tartani.

A felkészítőről bővebb információ kérhető:    Dr. Vágó János egyetemi docens   email: ecovago@uni-miskolc.hu   tel.: +36/46-565-111 / 23-14 mellék

Az előkészítő plakátja (a részletesebb programmal) ITT tekinthető meg.