„Nyolc karja van a Miskolci Egyetemnek, velük minden rögös utat elegyenget...”

2023. január 10.

A Miskolci Egyetem campusának ihletésére toborzódalokat írt Varró Dániel József Attila-díjas költő.

Visszanéző - 2022: Gyógytornász „koordináció” a Kutatók éjszakáján

2023. január 10.

Gyógytornász „koordináció” a Kutatók éjszakáján - az Egészségtudományi Kar standjánál.

Visszatekintő - 2022. szeptember

2023. január 10.

Belevágtunk a „Tanév ízébe” – Élményekkel Tanítsunk Magyarországért! – Akadémiai taggá lett a professzor – Beavatást kaptak a külföldi hallgatók… Történetek, események, eredmények a Miskolci Egyetem elmúlt évéből.

Visszatekintő - 2022. augusztus

2023. január 9.

Fényfestés a nemzeti ünnepre – Érkeznek az első kollégiumi beköltözők – Gólyatábor, avagy Balek7... Történetek, események, eredmények a Miskolci Egyetem elmúlt évéből.

Visszanéző – 2022: Szenzációs kutatórobottal néztek a földfelszín alá

2023. január 8.

„Mélységesen” érdekes, amit a földfelszín alatt találunk! Hogy lássuk is, ezt a célt szolgálja az az igazi tudományos szenzációnak számító kutatórobot, amely a Miskolci Egyetemen készült, és a Kutatók éjszakáján a Műszaki Földtudományi Kar standjánál lehetett megnézni.

Visszatekintő - 2022. július

2023. január 8.

Nemzetgazdasági közös többszörös – Pont Ott Party – Földtudományi tábor: élmény minden napra… Történetek, események, eredmények a Miskolci Egyetem elmúlt évéből.

Visszanéző – 2022: Villanymotor zenélt a gépészek standjánál a Kutatók éjszakáján

2023. január 7.

Hogy miként zenélhet egy villanymotor és mennyi fejtöréssel járt a megvalósítása, arról a Gépészmérnöki és Informatikai Kar standjánál hallottak az érdeklődők a Miskolci Egyetemen, a Kutatók éjszakáján.

Visszatekintő - 2022. június

2023. január 7.

Diplomaátadó ünnepség élőben – Épül az egyedülálló tudásközpont – Csökkentsük a metánkibocsátást! - Szalamander járta be Miskolc belvárosát... Történetek, események a Miskolci Egyetem elmúlt évéből.

Visszatekintő - 2022. május

2023. január 6.

Diákrektor választás a Miskolci Egyetemi Napokon – Sportkonferencia olimpikonokkal – Irány a vegyipar! – Védőnők találkozója... Történetek, események a Miskolci Egyetem elmúlt évéből.

Visszanéző – 2022: Kultúrák színes világa - a Bölcsészettudományi Kar bemutatója a Kutatók éjszakáján

2023. január 6.

„Bevállalósak”, a népek és kultúrák érdekességeit és színességét viszik közel az emberhez - ezt tartják magukról a kulturális antropológusok a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karán. Ezúttal hozzájuk mentek az érdeklődők a Kutatók éjszakáján.