Munkaértekezletet és laboravatót tartottak a logisztikusok

2018. július 5.

Több mint 40 vezető ipari szakember és felsőoktatási intézmények képviselői részvételével tartott ülést a Prof. Dr. Illés Béla intézetigazgató egyetemi tanár által vezetett Ipar 4.0 Nemzeti Technológiai Platform Szövetség Gyártás és Logisztika Munkacsoportja 2018. július 4-én a Miskolci Egyetemen.

A rektori és kancellári köszöntőket követően Dr. Horváth Zita felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár, valamint Prof. Dr. Monostori László akadémikus, az MTA SZTAKI igazgatója tartott nyitóelőadást, amit több vezető ipari szakember hozzászólása követett.

Az ülésen részt vevők közül többen is hangsúlyozták egy a Miskolci Egyetemen kialakítandó logisztikai kutatóintézet jelentőségét.

Az ülést követően került sor a Logisztikai Intézet új helyre telepített és felújított, az Ipar 4.0 elvein alapuló Logisztikai Laboratóriumának átadására.

A rendezvényről bővebben ITT lehet olvasni.

A munkacsoport ülésén készült fotók:

A laboratórium átadásán készült fotók: