A miniszter is részt vett egyetemünk díszpolgárának könyvbemutatóján

2019. április 10.

Új tanulmánykötete jelent meg a napokban Dr. Boleratzky Lórándnak, egyetemünk díszpolgárának, az egykori Miskolci Evangélikus Jogakadémia hallgatójának és tanárának "Egyházjog - a lelki egyház szolgálatában" címmel.

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara valamint az Evangélikus Hittudományi Egyetem közös szervezésében, 2019. április 2-án az Evangélikus Hittudományi Egyetem Kápolnájában tartott ünnepi rendezvényen köszöntőt mondott a jogakadémiai kutatásokat felkaroló igazságügyi miniszter, Dr. Trócsányi László professzor úr, a Magyarországi Evangélikus Egyházat képviselő elnök-püspök, Dr. Fabiny Tamás professzor úr és a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának dékánja, Dr. Csák Csilla professzor asszony. A kötetet szerkesztette és bemutatta Dr. Révész Béla, a Szegedi Tudományegyetem egyetemi docense.

Az ünnepi alkalom fényét emelte, hogy azon jelen volt a 99. életévében járó ünnepelt leánya és unokája is.

A rendezvényen készült fotók:

Az esemény fotóit Gémes Sándor (IM) készítette és bocsátotta rendelkezésünkre.