PhD fokozatot szereztek

  • Bohács Katalin, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Balogh Gergely Pál, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Juhász Eleonóra, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tóth Márton, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tóth Zoltán Henrik, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Cseh Dávid, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Csaba, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Varga Tibor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Makszim Györgyné dr. Nagy Tímea, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Koncz Ádám, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Gábor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsigmond Száva, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szolyák Péter, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Trinh Van Quyen, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Orosz-Szirmai Georgina, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Molnár András, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Németh Alexandra Kitti, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Szaszák Norbert Tibor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Tomori Zoltán Béla, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Maksó Bianka, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Papp Adrienn, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Fekete Norbert, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Al-Azzawi Ali Hussein Hasan, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Boros Renáta Zsanett, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Radányi László Ádám, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Juhász István, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Darabos Enikő, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kompár László, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lengyel Ákos József, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Szilágyiné Biró Andrea, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Dobosy Ádám, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Dr. Kulcsárné Forrai Mónika, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Udvarhelyi Bence Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó István, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Potvorszki Gábor, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Magyar Tamás, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Thirupathi Kalaivanan, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat (Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram)
  • Korponai János, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Skapinyecz Róbert, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Kiss Anett, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kapusi Angéla, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Szőke Kornélia, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Hornyák Zsófia, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szekeres Bernadett, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Udvarhelyiné Sápi Edit, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Uramné Lantai Katalin, Műszaki Anyagtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Marien Anita, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Réthi Gábor, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Fekete Sándor, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Martis Zsombor, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Szűcs Máté, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kolencsikné Tóth Andrea, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szegedi Hajnalka, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Fiser Béla, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kulcsár Tibor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bihari János, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Gönczi Dávid, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Gilányi Eszter, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dang Thai Binh, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat (Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram)
  • Godzsák Melinda, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szalontai Lajos, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dobó Zsolt, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsombori Zsolt, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Holyevácz Csaba, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Csiszár Csilla Margit, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Elek Ottó, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Gyöngyösi Szilvia, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bodnár István, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Kiss László Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Vári Vince, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Mikó Tamás, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó Gábor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Farkas Krisztina, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Marinkás György, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Füredi-Fülöp Judit, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Papp Ingrid, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Gáspár Marcell Gyula, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Kelemen László Attila, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Meilinger Ákos, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szamosi Zoltán, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Ferenczi István, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Varga Attila Károly, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Hegyi-Kéri Ágnes, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Schwandt Michael, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Szendi Dóra, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Öznur Yurt, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tóth Judit, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bányai Krisztina, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Czékmann Zsolt, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Mélypataki Gábor, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kavanda Réka, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bátyi Emese, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Jámbor Adrienn, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Reiterer Zoltán, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tóth Zsófia, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Piskóti-Kovács Zsuzsa, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Koncz-Horváth Dániel, Műszaki Anyagtudományi Kar nappali tagozat
  • Burmeister Dániel, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola), nappali tagozat
  • Dömötör Csaba István, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola), nappali tagozat
  • Nagy Lajos, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Sarka Ferenc Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola), egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Csendes Csilla Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany József Informatikai tudományok Doktori Iskola), nappali tagozat
  • Hriczó Krisztián Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany József Informatikai tudományok Doktori Iskola), nappali tagozat
  • Tóth Zsolt Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany József Informatikai tudományok Doktori Iskola), nappali tagozat
  • Szirota Szilvia, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tóth Nikolett, Ágnes Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kökényesi Nikoletta Judit, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Balázs, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Ilyés Csaba István, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Torsten Uwe Hauck, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Szamosfalvi Ágnes, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Sinka Tünde, Műszaki Anyagtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Pálinkás Sándor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bencs Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Malik András, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Sályi), nappali tagozat
  • Pintér Judit Mária, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), nappali tagozat
  • Trohák Attila, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (Hatvany), nappali tagozat
  • Marciniak Róbert, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Garadnai Erika Csilla, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Szilágyiné dr. Fülöp Erika Tünde, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Vanyorek László, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Seres Anna, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zákányi Balázs, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lévai Gábor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bihari Zoltán, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Formanek Bence, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Krizsán Zoltán, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Ladányi Richárd, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Vincze Dávid, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Molnár Viktor, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Varga Bernadett, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Koncsik Zsuzsanna, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Piricz Noémi, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Balla Gergely, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Bodor Sarolta, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Mikita Viktória, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Rácz Ádám, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Móger Róbert, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Bodolai Tamás, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Bodzás Sándor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Kakuk József, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Lukács Zsolt, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Pál Zsolt, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szűcsné Markovics Klára, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Hortainé Sereg Mariann , Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Füvesi Viktor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Újvári Emese, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Nagy Sándor, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Diaconu Vasile Lucian, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Géber Róbert, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kovács Sándor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó Richárd, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szombatfalvy Anna Ágnes, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Erdélyi János Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Hegedűs György, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Unhauzer Attila, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Telek Péter Tamás, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Hallók Tamás, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Hegyi Szabolcs, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Sólyom Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Farkas Judit Antónia, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsoldos Gabriella Edit, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bednarik László, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kristály Ferenc, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Beleznai Róbert, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Kovács Péter Zoltán, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Mankovits Tamás, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Tóth Balázs, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Varga Zoltán, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lovasné Avató Judit, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Kende Tamás, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Somogyiné Molnár Judit, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bátorfi Richárd, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dúl Jenő Róbert, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Farkas Johanna, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Gondosné dr. Pusztahelyi Réka, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Jánosi Andrea, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Lehotay Veronika, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Váradi Szabolcs, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Aswad Dina, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Lipták Katalin, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Sebestyénné Szép Tekla, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Virág Margit, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Barabás Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Vallasek Magdolna Márta, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett felkészülés
  • Kovács József, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Kókai-Kunné Szabó Ágnes Katalin, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Yousef Padganeh, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Hajdú Noémi, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Baracza Mátyás Krisztián, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gável Viktória, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Paripás Anikó Noémi, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kovácsné Federer Gabriella Petra, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bolló Betti, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Kocsán Lajos György, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Kovács Helga, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Vinnai Edina, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Fónagy Sándor, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szilágyi Attila, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Nagy Gergely, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Vágó János, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szávai Szabolcs, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Tamás Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Görög Katalin, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Fogarassy Edit, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Petrasovszky Anna Mária, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • M. Tóth Balázs, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Rokolya Gábor, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Molnár Judit, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Csürös Gabriella Klára, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Miskolczi-Bodnárné Harsányi Gyöngyi Melinda, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Cserbáné Nagy Andrea, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gál Erzsébet, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Harcsik Béla, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tárczy Edit Zsuzsanna, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Turkovics István, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Baranyai Katalin, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Bereczkiné Záluszki Anna, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Mizser Attila, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Csilla, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Kota László, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Rimaszéki Gergő, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Somosvári Béla Márton, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Markus Kosma, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Sőrés László, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szabados Gábor, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Szepesházi Róbert, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Kuzsella László, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szilvásiné Rozgonyi Erika, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tóth Lajos Tibor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Halász Zsolt, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Kis László, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Veszprémi Bernadett, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Fliegauf Gergely, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Dr. Koppányi Szabolcs, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dominik Heere, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Dr. Ilyésné dr. Molnár Emese, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Kádárné Horváth Ágnes, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kása Richárd, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Molnár László, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tokár-Szadai Ágnes, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tőzsér Anett, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Siposné Nándori Eszter, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Ádámné Major Andrea, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Pázmán Judit, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Maros Zsolt, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Dr. Nagy Ferenc, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Dr. Jakab Nóra, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Czetz Balázs, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Juhász Ágnes, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szilágyi Roland, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kocserha István, Műszaki Anyagtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Szűcs András, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Svidró József Tamás, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Baksáné Varga Erika, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Győrffy Ildikó, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Róna Judit Ágnes, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Kardos Ibolya, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Pallo József, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Dr. Szuchy Róbert, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Lajos, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Simon Andrea, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zákányiné Mészáros Renáta, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Takács Ágnes Judit, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Nádasné dr. Rab Henriett Enikő, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Pápai-Tarr Ágnes, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Szabó Krisztián, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kuttor Dániel János, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Musinszki Zoltán, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Szilvia, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Zsolt Péter, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Kónya Péter, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Vass Péter, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Nagy Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Czégé Levente, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Jéger Gábor, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Benke Márton, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kollár Mariann, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Mende Tamás, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Molnár Dániel, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Sipos Gergely Csaba, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Veres Laura, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Bartha Ildikó, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Nagy Adrienn, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Szabó Szilárd, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Tóth Hilda, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Galbács Péter, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kántor Béla Péter, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Péter Zsolt Szabolcs, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Szalók Csilla, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülő
  • Hegedűs András, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lengyelné Szilágyi Szilvia, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Agbeko Kwami Nutefe, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Windt Szandra, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Imre Balázs, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Jobbik Anita, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó Attila Imre, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Budai István, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Menyhárt Szabolcs Gyula, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Fézer Tamás, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Szabó Annamária Eszter, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Tóth  Gábor Attila, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Sasvári Péter László, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Várkonyiné Juhász Mária, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szepessy Péter Donát, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Ćurković-Major Franciska, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Udvarvölgyi Zsolt András, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Szirmai Éva, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Zárug Péter Farkas, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Hosszú Hortenzia, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Both Mária Gabriella, Műszaki Földtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Rónaföldi Arnold Gyula, Műszaki Anyagtudományi Kar, ösztöndíjas aspirantúra
  • Veres Zsolt, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Kirs Eszter, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Kiss Tibor, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Széles Nóra, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Varga Nelli Edina, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Varga Norbert, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gyulai László, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Mucsi Gábor, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szunyog István, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Baumli Péter, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Détári Anikó, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Márkus Róbert, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó Andrea, Műszaki AnyagtudományiKar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dudra Judit, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappalit tagozat
  • Dr. Asztalos Zsófia, Állam- és Jogtudományi kar, nappali tagozat
  • Dr. Madai Sándor, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Nagy László Tibor, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Raisz Anikó, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dabasi-Halász Zsuzsanna, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gulyásné Kerekes Rita, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozgat
  • Somogyi Márta, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Székely Zsolt, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Deres Petronella, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Nagy Anita Zsuzsanna, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Elek Balázs, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Gula József, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Mester Csaba, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Marián Gál, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Pásztory Tamás László, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Lulu Maged Mustafa Mokhtar, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Havellant Orsolya, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kiss Tibor, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Rowshan Reza, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Mileff Péter, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozgat
  • Kulcsár Gyula, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Johanyák Zsolt Csaba, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Gyurkó István, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Balásházy Mária, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Kállai Ernő, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Nagy Zoltán, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Gerhard Karl Josef Lang, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Péterfy Gergely, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Petővári Ákos Béla, Bölcsészettudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kozsely Gábor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gábor Tamás József, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tamásné Csányi Judit, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tóth  János, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kovács József, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Gombkötő Imre, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Kertész Botond, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Körei Attila, Gépészmérnöki és Informatikai kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Tanja Sieber, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Óváriné dr. Balajti Zsuzsanna, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szepesi László Gábor, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Sáfrányné Gubik Andrea, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Csordás Tamás, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Fellegi Miklós, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Varga Beatrix Margit, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Somogyi Alíz, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Hernádi László Tibor, Gazdaságtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Szemán Judit Margit, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Zsoldos Ildikó, Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Gergely Gréta Katalin, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Póliska Csaba, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Rádai Levente, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Virág Zoltán István, Gépészmérnöki és Informatikai Kar, nappali tagozat
  • Dr. Szilágyi János Ede, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Birkás Antal, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Palásti Gábor Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Dr. Csécsy Andrea, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Szemesi Sándor, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Román Róbert, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Nagy Rita (Varga Rita), Bölcsészettudományi Kar, szervezett képzésen kívüli egyéni felkészülés
  • Koleszár Ágnes, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Szántó Ákos, Gazdaságtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Dr. Bajánházy István, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni tanrend szerinti szervezett képzés
  • Turzó Zoltán Tibor, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Szabó Tibor, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Bereczki Ágnes, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Szemmelveisz Tamásné dr. Hodvogner Anna Katalin, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Jónap Károly, Gépészmérnöki Kar (AKKI), egyéni felkészülés
  • Dr. Jakab András Bálint, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Rosta Andrea (Tóth Andrea), Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Kiss Anna, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Olajos István, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Mádai Viktor, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Maros Gyula József, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Kocsis Edit, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Czehelszky Zsuzsanna, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Fügedi Péter Ubul, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Szarka Györgyi Judit, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Prácser Ernő, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Tózsa-Rigó Attila Győző, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Tircsné Propper Valéria, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Nagy Andrea, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Kenderes György, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Kovácsné dr. Sipos Ágnes Margit, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Egedi Anita Krisztina, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Jörg Dauernheim, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Tamási Erzsébet, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Koncz Ibolya Katalin, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Leszkoven László, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Erős Adrienn, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Fegyverneki György, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lukács Sándor, Műszaki Anyagtudományi Kar, levelező tagozat
  • Taszner Zoltán, Műszaki Anyagtudományi Kar, levelező tagozat
  • Vizi Gábor, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Berényi László, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Almási Andrea (Osváth Andrea), Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Koós István, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Svéda Mária, Műszaki Anyagtudományi Kar, levelező tagozat
  • Felde Imre, Műszaki Anyagtudományi Kar, levelező tagozat
  • Nagy Erzsébet, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Tomolya Kinga, Műszaki Anyagtudományi, nappali tagozat
  • Petkó Mihály Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Árva Zsuzsanna, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Mátyás Imre, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Tóth Zoltán József, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Takács Tibor, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Babják Ildikó, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Somody Anikó, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Németh Norbert, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Becze Levente, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Leskovics Katalin, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kollányi Tibor István, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Czupy Imre, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Baksa Attila, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Pere Balázs, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Pázmándi Kinga Ágnes, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Szele Bálint, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Nádor Éva Katalin, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Ali Ahmed Jalalh, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Pákozdi Csaba, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Menyhárt Eszter (Pethő Eszter), Gazdaságtudományi kar, nappali tagozat
  • Nyiry Attila, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Éva Acqui, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Bartha Zoltán, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsugyel János István, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Csicsovszki Gábor, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Sztermen Gusztávné, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Havelda Tamás, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Barkóczy Péter, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Gubán Miklós, Gépészmérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Gubán Ákos, Gépészmérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Csótainé dr. Bárczy Klára Eszter, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Harsági Viktória, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Horváth Judith, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Ormos László, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Dr. Török Lajos, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Szikora Veronika Tünde, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Törő Emese, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Szathmáry Béla Ferenc, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Angyal Zoltán Ferenc, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Breuer János, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Madarász Tamás Sámuel, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Leskóné Mannheim Viktória, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Farag Mohamed Abdumula, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bashar Hasan Rayes, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Szabó Norbert Péter, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Siskáné Szilasi Beáta, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Vojuczki Péter, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Bedecs László Attila, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Nagy Gábor István, Bölcsészettudományi Kar, levelező tagozat
  • Tóth Szilvia Júlia, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Kovács Béla Lóránt, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsalbasüren Batzandan, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Lénárt Zoltán Levente, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Varga Julianna Katalin, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Kovács György, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Bernáth Attila, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Nagy Szabolcs, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kacsukné dr. Bruckner Lívia Judit, Gépészmérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Felszeghi Sára, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Pálfi Ágnes, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
     
  • Varga László, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Pribula László, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Szabó Péter, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Fakó Edit, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. M. Nyitrai Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Stefán Péter, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Mádai Ferenc, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Karajz Sándor, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Suhányi Erzsébet, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Sebő Sándor, Anyag- és Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Fedor Ferenc, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozgat
  • Scholtz Péter, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Sulyok Gábor, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Sántha Ferenc, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Tarján Iván, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Chikán Géza, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Koloszár László, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Szirbik Sándor Mátyás, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Kunos István, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Kovács (Bakonyi) István, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Erik Štenpien, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Könözsy László, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Csathó Beáta, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Gárdus Zoltán János, Műszaki Anyagtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Magyar Anita, Műszaki Anyagtudományi Kar, nappali tagozat
  • Rétfalvi Györgyi, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Porkoláb Tibor, Bölcsészettudományi Kar, levelező tagozat
  • Nehéz Károly Róbert, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Hornyák Olivér, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Bakos István László, Anyag- és Kohómérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Molnár István János, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Sáry Pál, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Gedeon Magdolna Ágnes, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Kormos Erzsébet, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Heinerné dr. Barzó Tímea, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Rácz Zoltán, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Kardos Sándor, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Braun Gábor, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Vadászi Marianna, Műszaki Földtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dovrtel Gusztáv, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Farkas István, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Kirchfeld Mária, Gépészmérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Babcsán Norbert, Anyag- és Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Dr. Horváth Krisztina, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Brigitte Glatzel, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Samad Dadvandipour, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Kuki Ákos, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Németh Szabolcs, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Zupkó István, Anyag- és Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Petrovichné Wopera Zsuzsa, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Marton Emőke, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Donat Ebert, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Szegedi Krisztina, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Luttenberger Zoltán, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Sümegi István, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Papp Zoltán, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Janiga Gábor, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Kiss Noémi, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Horváth Csaba, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Zsuga János, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Kuti István, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Csonka Béla, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Siménfalvi Zoltán, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Barth István, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Erdős Éva, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Csák Csilla, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Nyitrai Péter, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Szűcsné dr. Siska Katalin, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Balogh Judit, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Tikász László, Anyag- és Kohómérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Pintér Richárd Zoltán, Anyag- és Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Báder Enikő, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Alexandr Viktorovics Beljajev, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Deák Csaba, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Tóth Lajos, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Kapás Judit, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Hollóné dr. Kacsó Erzsébet, egyéni felkészülés
  • Dr. Jánosa András, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Helmuth G. Polzer, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Varga Ádám, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Virág György, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Barta Judit, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Csákó Györgyi, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Nyári Zsuzsanna, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Takács Ernő, Műszaki Földtudományi Kar, levelező tagozat
  • Páy Gábor, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Horváth Zita, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Majoros Krisztina, Gazdaságtudományi Kar, nappali tagozat
  • Rontó Viktória, Anyag- és Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Károlyi Géza, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Fodor László, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Bagoly Csilla, Bölcsészettudományi Kar, nappali tagozat
  • Kontor István, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Győrfi Tamás, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Csemáné dr. Váradi Erika, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Eszes István, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Rüdiger Mehlem, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dieter Gessner, Műszaki Földtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Balázsi Csaba, Anyag- és Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Petró Rita, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Kovács Levente, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Horváth Gézáné dr. Culmann Ildikó, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Jámborné dr. Róth Erika, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Szabó István, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Bódig Mátyás, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Dr. Loss Sándor, Állam- és Jogtudományi Kar, levelező tagozat
  • Török Béla, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Mohamed Abdelrahman Ahmed, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Bányainé Tóth Ágota, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Bányai Tamás, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Kovács Balázs, Bányamérnöki Kar, levelező tagozat
  • Smadi Raid Ahmed, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Farzad Rayegani, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Heidrich Balázs, Gazdaságtudományi Kar, levelező tagozat
  • Hegedűs Éva, Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Sándorné dr. Kriszt Éva, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Dr. Paulovics Anita, Állam- és Jogtudományi Kar, nappali tagozat
  • Dr. Szilágyi István, Állam- és Jogtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Kis Márta, Bányamérnöki Kar, nappali tagozat
  • Katona Gábor, Bányamérnöki Kar, levelező tagozat
  • Faitli József, Bányamérnöki Kar, levelező tagozat
  • Marc Köppen, Gazdaságtudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Fülöp Tibor, Gépészmérnöki Kar, nappali tagozat
  • Kalmár László, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Karaffa Ferenc, Gépészmérnöki Kar, levelező tagozat
  • Jánosfy Gyula, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Mertinger Valéria, Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Csepeli Zsolt, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Sevcsik Mónika, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Gál Sémer Sándor, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Dr. Komáromy Sándor, Bölcsészettudományi Kar, egyéni felkészülés
  • Ahmed Ayadh Mohamed Amran, Bányamérnöki Kar, nappali tagozat
  • Manfred Schölch, Bányamérnöki Kar, egyéni felkészülés
  • Szergej Devyatkin, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Palotás Árpád Bence, Kohómérnöki Kar, levelező tagozat
  • Károly Zoltán, Kohómérnöki Kar, nappali tagozat
  • Hazim Nayel Abdelfattah Dmour, Bányamérnöki Kar, nappali tagozat