| Egy óra a Quimbyvel | A világbanki támogatás csak a felhaználásra vár | PR és protokoll az igényesség jegyében | Elégedetlenek egyes önkormányzatok a HÖOK-ban | Mi van a HÖK-kel? | Állásbörze | Tavaszi Szél 2000 |

Tanulunk. Éveken át. Jó állást szeretnénk. Ahhoz, hogy jó állást találjunk, jól kell keresni. 2000. április 4-5-én, a Budapesti Műszaki Egyetem k. épületében megnőnek esélyeid arra, hogy megtaláld "az állást". Ekkor lesz a Műegyetemi Állásbörze! 700 m2-re 2000 állásajánlat koncentrálódik. A műszaki és gazdasági élet több, mint 130 vezető cége jön ide hozzád, hogy te is könnyen odamehess hozzá. Felveheted velük a kapcsolatot. Megszervezheted nyári gyakorlatod, vagy egyszerűen csak nyitva tarthatod szemed-füled, gyűjtve a névjegyeket s az információkat.

A hasznos tudnivalók megszerzését már az állásbörze előtt egy hónappal elkezdheted. Állásbörze Felkészítő Napok a programsorozat neve, ahol a praktikus tanácsok mellett ki is próbálhatod magad. Előadások, tréningek, workshopok, profi szakemberek állnak rendelkezésedre.

És még egy, amit még megtehetsz "az állásért", az az, hogy jelentkezel az adatbázisba honlapunkon keresztül! Az adatbázis egy olyan újfajta regisztrációs rendszer, amin keresztül adataidat a kiválasztott cégek elérhetik. Így távolról is közvetlen részese lehetsz az állásbörzének.

Még valami! Tér és idő nem akadály. Veszprémből különbuszokat indítunk az állásbörzére!

Te állást keresel, ők téged. Te kérdezel, ők válaszolnak. Információt kérsz, önéletrajzot adsz. Érdeklődnek. Behívnak interjúra. Te választasz! (Ők is választanak.) Most tehetsz valamit.

Gyere!
Ahol a buszokról további felvilágosítást kaphatsz:
Diákiroda
Tel.: 565-111