AZ ÉHEZÉS NEM ISMERI AZ ÉVSZAKOT

Tavaszi gyűjtésSpring collection

AZ ÉHEZÉS NEM ISMERI AZ ÉVSZAKOT néven tavaszi élelmiszergyűjtést rendezünk (a Magyar Vöröskereszt és az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen „Universities Fighting World Hunger”, miskolci egyetemi csoportja) április 4-5-én, a Miskolci Egyetem campusán. Ez a jótékonysági kampány emlékeztet minket, hogy a rászorulók nem kizárólag Karácsonykor (amikor sok hasonló akció van) szenvednek hiányt. Kérjük, csatlakozzanak Önök is! Konzervek, egy kiló liszt, cukor, rizs, tészta és egyéb tartós élelmiszer felajánlásával hozzájárulhatnak gyűjtési akciónk sikeréhez. (Fontos megjegyzés: A várt élelmiszerek minimum szavatossági ideje: 2018. július 6.).

Az élelmiszergyűjtés időpontja: 2018. április 4-5. (9-14.00)

Helye: Miskolci Egyetem Főbejárat — Galéria — A rácsos büfé bejárata — A/6 iroda 19 előtt

Segítsen, hogy segíthessünk!