WORLD FOOD DAY—VILÁGÉLELMEZÉSI NAP OKT. 16

2018 őszi hun2018 aut. ang

A World Food Day alkalmából TARTÓS ÉLELMISZERGYŰJTÉSt szervezünk az éhezők megsegítésére a Miskolci Egyetemen. Október 16-án és 17-én önkéntesek tartós élelmiszert fognak gyűjteni a kampusz főbejáratánál, a galériánál, és a rácsos büfé bejárata. Az adományként felajánlott tartós élelmiszerek szavatossági ideje legalább 3 hónap legyen! Is felhívjuk minden kedves adományozónk figyelmét, hogy jelen szórólapra az adományok leadása után igazoló pecsét kérhető. A lepecsételt szórólap ellenében az élelmiszergyűjtés napjain  az egyetem főépületében található Beli Dinerben és az Uni-Hotel található Uni-Cafében minden üdítő, tea és kávé árából 10% kedvezmény kapható. A világélelmezési nap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-án és 17-én!

On the occasion of World Food Day, we are organizing a FOOD DRIVE  to help the hungry. On October 16th and 17th from 9 AM to 2 PM, volunteers will be collecting long-term foodstuffs (canned goods, pastas, etc.) at the University’s main entrance, Galéria entrance, and rácsós büfé entrance. Donated items need to have an expiration date of at least three months after October 16 and 17, 2018. In addition, anyone making a donation can get a stamped paper that entitles them to a 10% discount on coffee, tea, or soft drinks consumed on the collection days at the Beli Diner (in the auditorium of the main building) and at the Uni-Cafe (in the Uni-Hotel). In honor of World Food Day let’s hold a fruitful collection at the University of Miskolc on October 16th and 17th!