Tavaszi élelmiszergyűjtés

Éhez.hu                             Éhez.ang

Idén is lesz élelmiszergyűjtés az éhezők megsegítésére a Miskolci Egyetemen

AZ ÉHEZÉS NEM ISMERI AZ ÉVSZAKOT címmel a Magyar Vöröskereszt és az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen („Universities Fighting World Hunger”) mozgalom Miskolci Egyetemen működő csoportja közreműködésével tavaszi élelmiszergyűjtést rendezünk 2019. április 3-5-én, a Miskolci Egyetem campusán. Ezzel a jótékonysági kampánnyal szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy a rászorulók nem kizárólag Karácsonykor szenvednek hiányt.

Kérjük, csatlakozzanak Önök is! Konzervek, egy kiló liszt, cukor, rizs, tészta és egyéb tartós élelmiszer felajánlásával hozzájárulhatnak gyűjtési akciónk sikeréhez.

(Fontos megjegyzés: A várt élelmiszerek minimum szavatossági ideje: 2019. július 6.).

Az élelmiszergyűjtés időpontja: 2019. Április 3-5. 9.00-14.00

Helye: Miskolci Egyetem Főbejárat, Galéria, A rácsos büfé bejárata, A/6 ép. 19 sz. iroda előtt

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy minden kedves adományozónk az adományok leadása után, egy lepecsételt szórólapot kap, amellyel az élelmiszergyűjtés napjain az egyetem főépületében található Beli Dinerben és az Uni-Hotelben található Uni-Cafében minden üdítő, tea és kávé árából 10% kedvezményre jogosult.

(A kedvezmény kizárólag helyben fogyasztás esetén a pecséttel ellátott szórólap felmutatása ellenében érvényes.)