Mediáció és konfliktuskezelés a vállalatoknál és szervezeteknél

2020. február 20., 09:30

Miskolci Egyetem XX. előadó (A/6. épület fszt.)

Nemzetközi konferenciát rendez a vállalatoknál és a szervezeteken belül felmerülő konfliktusok kezeléséről az Állam- és Jogtudományi Kar 2020. február 20-án.

A nemzetközi konferencia külföldi előadói a német és osztrák szakma jeles képviselői, akik tapasztalataikat osztják meg a konferencia résztvevőivel, és egyben feltárják előttünk, milyen összefüggések állnak fenn egy szervezet hatékony működése, egy gazdasági vállalkozás pénzügyi sikeressége és belső konfliktusai kezelése terén. A hazai előadók pedig nemcsak ennek magyarországi és nemzetközi kérdéseiről ejtenek szót, de a résztvevők egy a globális gazdasági színtérben jelen lévő cég magyarországi leányvállalatának ezzel kapcsolatos gyakorlati tapasztalatait is megismerhetik.

A konferencia részletes programja ITT olvasható!