PROF. DR. LATORCAI JÁNOS, AZ ORSZÁGGYŰLÉS ALELNÖKE A LOGISZTIKAI INTÉZET ZÁRÓVIZSGÁJÁN VETT RÉSZT

2020. június 24.

2020. június 23-án a logisztikai mérnöki alap- és mesterszakos hallgatók záróvizsgájára került sor a Miskolci Egyetem Logisztikai Intézetében. A záróvizsga-bizottság munkájában részt vett Prof. Dr. Latorcai János, az Országgyűlés alelnöke, aki látogatása során megbeszélést folytatott Prof. Dr. Torma Andrással, a Miskolci Egyetem rektorával az egyetem jövőjét érintő kérdésekről.

A záróvizsga-bizottság munkájában részt vett Prof. Dr. Véha Antal, a Szegedi Tudományegyetem Élelmiszermérnöki Intézetének intézetvezetője is.

A záróvizsgát követően Prof. Dr. Latorcai János, Prof. Dr. Illés Béla és Dr. Tamás Péter áttekintették a logisztikához kapcsolódó, az egyetem területén lehetséges logisztikai fejlesztéseket.

A látogatás alkalmával készült fotók:

A fotókat a Beiskolázási Központ készítette.