Elindult a bALEK7

2020. augusztus 25.

Ünnepélyes megnyitóval elkezdődött a bALEK7, a Miskolci Egyetem hagyományos gólyatábora. A megnyitón Dr. Varga Judit, az egyetemet fenntartó alapítvány kuratóriumának elnöke, Dr. Horváth Zita rektor, Maksa Balázs, a Hallgatói Önkormányzat elnöke, valamint Juhász János, a Doktorandusz Önkormányzat elnöke köszöntötte a gólyákat.

A megnyitóval kezdetét vette a 4 napos rendezvény, amely során szakmai programok mellett koncertek, közösség- és a csapatépítő feladatok, sport- és ügyességi vetélkedők, kirándulások, közös bográcsozások is helyet kapnak.

A koronavírus-járvány miatt idén csak 3 kar döntött a gólyatábor megtartása mellett, a GÉIK, az ÁJK és a BTK várja az elsősöket, hogy megismertesse őket az Egyetemváros épületeivel, lakóival, azok életével, szokásaival, valamint a selmeci hagyományrendszer alapjaival is.

A Gólyatábor megnyitóján készült fotók:

A videót és a fotókat a Beiskolázási Központ készítette.