Farewell Party-n búcsúztak egyetemünktől a külföldi hallgatók

2020. szeptember 14.

Vidám összejövetel keretében búcsúztak és ünnepeltek a végzős külföldi hallgatók 2020. szeptember 1-én a Miskolci Egyetem Díszaulájában. A rendezvényen felidézték az itt töltött évek legemlékezetesebb pillanatait, közösen zenéltek, majd pezsgős koccintáson vettek búcsút egymástól.

A 2019/2020. tanév II. félévében összesen 46 külföldi, Stipendium Hungaricum ösztöndíjas hallgató szerzett diplomát a Miskolci Egyetemen. A világ számos országából érkeztek: Bosznia-Hercegovinából, Brazíliából, a Dél-Afrikai Köztársaságból, Ecuadorból, Egyiptomból, Ghánából, Indiából, Indonéziából, Irakból, Iránból, Jordániából, Kazahsztánból, Kenyából, Kirgizisztánból, Kínából, Marokkóból, Mexikóból, Nigériából, Pakisztánból, Palesztinából, Peruból és Törökországból.

A rendezvényen készült fotók: