Géptervező BSc záróvizsga

2021. január 8.

Sikeresen megvédték szakdolgozataikat a sátoraljaújhelyi kihelyezett képzésen részt vevő gépészmérnök hallgatók 2021. január 6-án. A Miskolci Egyetemen ezen a napon 4 fő Miskolcon tanuló és 4 fő Sátoraljaújhelyen tanulmányait befejező hallgató tett sikeres záróvizsgát.

A záróvizsga elnöke Dr. Sarka Ferenc, a Gép- és Terméktervezési Intézet tanszékvezető helyettese volt. Az eseményt Dr. Rózsahegyi Ferenc, Sátoraljaújhely jegyzője, Dr. Horváth Zita, a Miskolci Egyetem rektora és Dr. Árvai-Homolya Szilvia, a Gépészmérnöki és Informatikai Kar dékánhelyettese is megtisztelte jelenlétével.

A védésen készült fotók:

A fotókat a Gépészmérnöki és Informatikai Kar készítette. A maszkokat csak a fotózás erejéig vették le a résztvevők.