Egyetemünk oktatója lett újra az Ázsiai Pénzügyi Együttműködési Szövetség (AFCA) alelnöke

2021. január 8.

Az Ázsiai Pénzügyi Együttműködési Szövetség (AFCA), a legjelentősebb ázsiai központú globális pénzügyi szervezet, immár második periódusára, a következő 3 évre is Kovács Leventét, a Magyar Bankszövetség főtitkárát, egyetemünk oktatóját és tanszékvezetőjét választotta igazgatósági tagjának, továbbá alelnökének.

Ezzel a magyar közgazdász, aki egyben az Európai Bankföderáció végrehajtóbizottsági tagja, és az Európai Pénzpiaci Intézet igazgatósági tagja egyedüli európai felsővezetőként vehet részt a szervezet munkájában, illetve közvetlen kapcsolatot biztosít ezen globális, illetve európai szervezeteken keresztül a különböző régiók között.

Fotó: Czeglédi Zsolt / MTI

Gratulálunk Dr. Kovács Levente tanszékvezető úrnak!