Újra pályázhatnak támogatásra az önköltséges képzésben résztvevő hallgatók

2021. szeptember 28.

Ehhez precíz pályázati dokumentációra van szükség és a határidő pontos betartására, ami október 12-én éjfél előtt egy perccel jár le. Aki élne vele, ne hagyja az utolsó pillanatra. A képzési támogatás célja a hallgatókat terhelő önköltséghez való hozzájárulás.

Néhány nagyon fontos információ. Magát a pályázatot az Oktatási és Minőségbiztosítási Igazgatónak címzetten kell előterjeszteni a képzését gondozó Karhoz tartozó email címen. Ezek pedig a következők:

Műszaki Földtudományi Kar – mfk_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Műszaki Anyagtudományi Kar – mak_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Gépészmérnöki és Informatikai Kar – GEIK_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Állam- és Jogtudományi Kar – ajk_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Gazdaságtudományi Kar –gtk_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Bölcsészettudományi Kar – kervenyekbtk@uni-miskolc.hu

Egészségtudományi Kar – ek_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Bartók Béla Zeneművészeti Kar – zendorci@uni-miskolc.hu

Fontos tudni, hogy a támogatásban részesíthetők körét az ITT található pályázati tájékoztató tartalmazza. A mostani szemeszterben a párhuzamos képzésben résztvevő hallgatók támogatására is van lehetőség.

Nem árt tudni, hogy kizárólag abban az esetben nyújtható képzési támogatás, ha a jelentkező jogosultságát a pályázati tájékoztatóban kért igazolásokkal és dokumentumokkal alátámasztja.

És a legfontosabb: kizárólag hiánytalanul benyújtott pályázatokkal lehet támogatáshoz jutni.