Jótékonysági Mikulás-futás jövő kedden!

2021. november 25.

Az ünnepek közeledtét a vírushelyzet miatti aggodalom és bizonytalanság sajnos idén is beárnyékolja. Ezekben a nehéz hétköznapokban kínálunk most lehetőséget egy kis kikapcsolódásra, méghozzá egy Jótékonysági Mikulás-futás rendezésével!

A versenyt 2021. november 30.-án, kedden 15:00-kor rendezzük meg.

A rajt az E/7-es irodaház parkolójától indul, és az Egyetemi Campus körbefutásával ugyanitt ér véget. A táv körülbelül 2000 méter.

Nevezni online űrlap segítségével ezen a linken , vagy személyesen a versenyt megelőzően a helyszínen lehetséges:

Mikulás sapkát minden résztvevőnek biztosítunk a verseny idejére, nyugodtan hozzatok Mikulás-jelmezt, piros felszerelést.

Forralt bort és teát is osztunk a résztvevőknek!

A futás lényege az egyetemi összetartás erősítése, és a jótékonysági Mikuláscsomag gyűjtés, így ha teheted, gyere el és járulj hozzá az egyetem kezdeményezéséhez egy szerény csomaggal!

A részvétel ingyenes! Gyertek minél többen, mutassátok meg, hogy a Miskolci Egyetemen van az egyik legösszetartóbb egyetemi közösség!

Bővebb információt a sportiroda@uni-miskolc.hu címen kérhettek!