2021 – az év jelentősebb hírei (IV.rész)

2021. december 30.

Azt hittük 2021 könnyebb lesz a tavalyi COVID járvány kirobbanása után. Nem lett igazunk. Visszanéztük híreink archívumát és válogattunk belőle, természetesen a teljesség igénye nélkül.

2021 – az év jelentősebb hírei (III.rész)

2021. december 29.

2021 – az év jelentősebb hírei (II.rész)

2021. december 28.

2021 – az év jelentősebb hírei (I.rész)

2021. december 27.

Ügyfélszolgáltatás szünetel

2021. december 23.

Az elektronikus ügyintézésről szóló 2015. évi CCXXII.törvény 27§ (2) bekezdésének megfelelően tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy 2021. december 27-től 2021. december 31-ig szünetel az elektronikus és személyes ügyintézés.

Újság az MFI-n

2021. december 23.

Hallgatói összefogásnak köszönhetően a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karának Modern Filológiai Intézete újságot jelentet meg 2021 decemberétől, melynek célja, hogy megismertesse a leendő és jelenlegi hallgatókat a Modern Filológiai Intézet életével, programjaival.

KÖSZI – köszönjük!

2021. december 22.

Egy újabb sikeres félévet zárt a Miskolci Egyetemen a „Tanítsunk Magyarországért!” ösztöndíj program, amelynek keretében egyetemista mentorok borsodi kistelepülések általános iskolásait támogatják tanulásban, szabadidőeltöltésben, pályaorientációban.

Egyetemi ajándék a gyermekváros lakóinak

2021. december 22.

A COVID sok mindent átírt, így idén nem tudtunk találkozni a gyermekváros lakóival. A lényeg, hogy gondoltunk rájuk.

Újabb rangos elismerés: összefogtak a műszaki karok

2021. december 21.

A mai kor műszaki kihívásait csak a legmodernebb laboratóriumi háttérrel lehet megvalósítani. Ebben értek el kimagasló eredményt a Miskolci Egyetemen.

A Miskolci Egyetem a QS egyetemi regionális rangsor első harmadában

2021. december 21.

A napokban tette közzé legfrissebb 2022-es hivatalos regionális rangsorát a londoni székhelyű QS nemzetközi egyetem-rangsoroló cég. A listán szereplő 450 intézmény közül a Miskolci Egyetem (ME) a 140. pozíciót szerezte meg.