Sokan voltatok, köszönjük!

2022. január 18.

Múlt héten csütörtöktől szombatig tartott az Educatio szakkiállítás a budapesti Hungexpo területén. A Miskolci Egyetem mintegy 150 négyzetméteren mutatkozott be a várossal együtt. A három, nap alatt mintegy 50 ezer diák fordult meg és igyekezett minél több információt megszerezni, mielőtt eldönti, hol tanul tovább.

Jó hangulat, rengeteg leendő hallgató, virtuális repülés, részben virtuális kerékpározás sok hasznos információ, az egyetemen épített versenyautó, közös szelfikészítés. Néhány szóban így foglalhatjuk össze, mi történt a három nap alatt. Mi leginkább köszönjük az érdeklődést és természetesen mindenkit arra biztatunk, hogy jelentkezzen a Miskolci Egyetemre.

Akik nem tudtak részt venni az eseményen, az alábbi rövid videón láthatják, mit hagytak ki. Semmi baj, jövőre is találkozunk az Education!