Electrolux zárókonferencia (VIDEÓ)

2014. november 20.

A beruházás eredményeként a legkorszerűbb technológiát és környezettudatos megoldásokat alkalmazva új hűtőgépek, fagyasztóládák és porszívók fejlesztése és tesztelése indult el, valamint az ehhez szükséges infrastrukturális beruházás valósult meg.

A projekt során az Electrolux Lehel Kft. a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki karával működött együtt, bevonva a kutatás-fejlesztési folyamatokba az egyetem tudásbázisát, kutatási lehetőségeit, hallgatóit és oktatóit. Az aktuális projekten túl a felek a hosszabb távú együttműködés igényét is megfogalmazták, amelynek keretében az Electrolux Lehel Kft. az egyetemi oktatást támogatva lehetőséget adna a hallgatóknak a gyakorlatorientált, az ipari környezetben felmerülő fejlesztési feladatok megismerésére.