„Ez történt velünk a 2021/22-es tanévben!” nyereményjáték – Itt vannak a nyertesek!

2022. augusztus 16.

„Ez történt velünk a 2021/2022-es tanévben!” címmel indított nyereményjátékot a Miskolci Egyetem hivatalos Facebook-oldalán, mellyel három szerencsés – és az egyetem életében jártas – gazdagabb lett egy-egy okosórával.

Mivel hamarosan újra élettel töltik meg a hallgatók az Egyetemvárost, így szerettük volna méltóképpen lezárni a 2021/22-es tanévet, a legszebb pillanatainkra emlékezve. Mindezt megfejeltük egy kis játékkal!

Nem volt más dolguk a Miskolci Egyetem oldalát követőknek, mint tíz napon keresztül válaszolni az általunk feltett napi egy kérdésre, és amiért cserébe Miskolci Egyetem logóval ellátott okosórát adtunk.

A három szerencsést Prof. Dr. Horváth Zita, a Miskolci Egyetem rektora, és Dr. Szilágyi Roland oktatási rektorhelyettes húzták ki azok közül, akik mind a tíz kérdésre helyesen válaszoltak.

Csicsek Viktória, Kormos Panna, Kostyál Anna Dóra – ők az „Ez történt velünk a 2021/2022-es tanévben!” című játék győztesei!

Gratulálunk a nyerteseknek!