Járműipari workshopon adta át támogatását a Jabil

2015. február 19.

2015. február 18-án a City Hotel Miskolcban gyűltek össze a járműiparhoz kötődő képzések szakemberei.

A Miskolci Egyetem és a Tender-Network Zrt. projekt-együttműködésében megszervezett workshop célja a projekthez kapcsolódó – járműiparhoz kötődő – képzések (járműmérnöki alapszak, logisztikai mérnök duális képzés, mérnök informatikus duális képzés) bemutatása, valamint az oktatói és hallgatói kompetenciák fejlesztésére ajánlások megfogalmazása volt. A rendezvényen nem csak a Miskolci Egyetem járműiparhoz kötődő szakemberei, valamint az egyetem hallgatói vettek részt, de egy sor járműipari ill. a járműiparba beszállító cég is képviseltette magát.

A workshop során a Jabil Circuit Hungary Ltd. képviselője jelképesen 1.000.000,- forintos támogatást nyújtott át az egyetem Automatizálási és Infokommunikációs Intézeti Tanszékének.

A rendezvény a „Járműipari felsőoktatási és kutatási együttműködés (TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0002)” c. projekt keretében került megrendezésre.

A workshop programja ITT olvasható.

Az eseményen készült fotók:

A fotókat Lengyel Attila készítette.