Megnyílt a XXIX. microCAD Konferencia

2015. április 9.

Az ünnepélyes megnyitóval és az azt követő fogadással elkezdte munkáját a XXIX. microCAD Konferencia.

A 8 szimpóziumban várhatóan összesen 131 előadás fog elhangozni, 40 előadást külföldi előadó, 21 előadást magyarországi intézményekből, további 70 előadást a Miskolci Egyetemről jelentkezett előadó fog tartani. A külföldi előadók Ausztriából, Horvátországból, Lengyelországból, Németországból, Romániából, Szlovákiából és Ukrajnából érkeznek.

A két napos konferencia ebben az évben is azzal a céllal jön létre, hogy lehetőségük legyen a Miskolci Egyetem akkreditált tudományterületein tevékenykedő hazai, illetve külföldi kutatóknak, szakembereknek és hallgatóknak a kutatási eredményeik bemutatására, az eredmények megvitatására, új szakmai és emberi kapcsolatok kiépítésére. A műszaki és mérnöki tudományterületeken kívül jelen lesznek a gazdaságtudomány, a jogtudomány, a bölcsészet- és társadalomtudomány, valamint az egészség- és orvostudomány képviselői is.

A konferencia részletes program megtekinthető a rendezvény honlapján:

A megnyitón és a fogadáson készült fényképek:

A fényképeket Lengyel Attila készítette.