Távoktatási terv

Kedves Fordító MA-s és TGSZ-es Hallgatók!

Kedves Vendég Hallgatóink!

Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy a Miskolci Egyetem a COVID-19 vírus elterjedésének megelőzése érdekében 2020. március 23-tól (hétfőtől) távoktatásra áll át.

Az átállás részleteiről és a távoktatás megvalósításának a lehetőségeiről a tanszék oktatói 2020. március 23-án Neptun üzenetben értesítik azokat a hallgatókat, akik a 2019/2020. tanév II. félévében a tanszék által gondozott tárgyakat a Neptunban felvették.
Addig is tájékoztatni szeretnénk Önöket a várható változásokról, ezért a tanszéki honlapra (http://fordito.uni-miskolc.hu/) a Fordító MA és TGSZ menüpontok alatt egy új linket nyitottunk Távoktatás (2020.03.23-tól) Távoktatási terv címmel. A dokumentum tartalmazza a tanszék oktatóinak Távoktatási terveit, amelyek nagy vonalakban már tükrözik a változásokat.
Ezen kívül a hétvégén felkerülnek a honlapra a távoktatás miatt módosított tantárgyleírások, amelyek szintén további információt kínálnak Önöknek.
Minden hallgató értesítést kap az oktatójától, hogy az adott héten mikor és milyen eszköz / alkalmazás segítségével tartják a kapcsolatot és beszélik meg az adott tárgy távoktatásának lehetőségeit, a számonkérés új módjait.

Kérem, hogy hétfőtől kísérjék figyelemmel a Neptun üzeneteket és az e-maileket, valamint a tanszéki honlapot.

A távoktatásra való átálláshoz mindenkinek sok sikert kívánok.
Vigyázzanak magukra, maradjanak otthon és próbáljanak rugalmasan alkalmazkodni az új rendszerhez.
Jó egészséget kívánunk!
az Alkalmazott Nyelvészeti és Fordítástudományi Tanszék oktatói