Jelentkezés az előadások 1 oldalas kivonatával.
Az előadások elfogadásáról, vagy elutasításáról a szerzők értesítés kapnak.
A négy oldalas konferencia-cikk beküldési határideje.
Plenáris ülés (Miskolc terem/ Miskolci Egyetem, |
10:00-10:05 |
Késmárky István, a Magyar Geofizikusok Egyesületének (MGE) elnöke köszönti a résztvevőket |
10:05-10:20 |
Patkó Gyula, a Miskolci Egyetem rektora megnyitja a Vándorgyűlést |
10:20-10:25 |
Baksa Csaba, a Magyarhoni Földtani Társulat (MFT) elnökének köszöntője |
10:25-10:30 |
Nagy Lajos, az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület (OMBKE) elnökének köszöntője |
Felkért plenáris előadások |
|
10:30-11:00 |
Holoda Attila (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium) |
11:00-11:30 |
Fancsik Tamás (Magyar Földtani és Geofizikai Intézet) |
11:30-12:00 |
Ettore Cardarelli (University of Rome "La Sapienza") Geophysical investigation of building structures of cultural heritage in Italy - Some case studies |
12:00-13:30 |
Ebédszünet |
English session (Room Miskolc/ |
13:30-13:50 |
Jadwiga A. Jarzyna, Paulina I. Krakowska, Edyta Puskarczyk, Kamila Wawrzyniak-Guz, Jakub Bielecki, Wojciech M. Kwiatek, Michał Gruszczyk |
13:50-14:10 |
Dezső Drahos, László Balázs, Attila Galsa |
14:10-14:30 |
Urszula Woznicka, Dominik Dworak, Urszula Wiącek, Tomasz Zorski |
14:30-14:50 |
Tamás Kántor, Balázs Kovács |
14:50-15:10 |
Kulish Andriy |
15:10-15:30 |
Balázs Csuhanics, Ákos Debreczeni |
15:30-15:50 |
Coffee break |
15:50-16:10 |
Tibor Bódi |
16:10-16:30 |
Gábor Pethő |
16:30-16:50 |
Ferenc Móricz, Ferenc Mádai, Ingar F. Walder |
16:50-17:10 |
Norbert Péter Szabó |
17:10-17:30 |
Péter Gyuris, Marc Goossens, Ben Williamson, Valery Udachin |
19:00-22:00 | Konferencia vacsora a Népkerti Vigadóban |
A szekció (Miskolc terem/Miskolci Egyetem, |
8:30- |
Hámor Tamás, Farkas István |
8:50- |
Szilágyi Imre |
9:10- |
Prakfalvi Péter |
9:30- |
Kovács Attila Csaba, Gúthy Tibor, Csabafi Róbert, Török István, Hegedűs Endre, Stickel János |
9:50-10:10 |
Bőhm József, Bőhm Judit |
10:10-10:30 |
Kávészünet |
10:30-10:50 |
Tóth József, Vargáné Tóth Ilona |
10:50-11:10 |
Balogh Zoltán, Benkovics István, Gombor László |
11:10-11:30 |
Balogh Zoltán, Mázik Jenő |
11:30-11:50 |
Andries Du Plooy, Majoros Péter, Paprika Dóra, Johan Brand, Peter Van Vuuren |
11:50-12:10 |
Majoros Péter, Andries Du Plooy, Mázik Jenő, Paprika Dóra |
12:10-13:30 |
Ebédszünet |
B szekció (Bosch terem/Miskolci Egyetem, |
8:50- |
Faitli József, Weisz Róbert |
9:10- |
Baricza Ágnes, Bajnóczy Bernadett, Tóth Mária, Szabó Csaba |
9:30- |
Havasi István, Benő Dávid |
9:50-10:10 |
Kompár László, Szűcs Péter, Fejes Zoltán, Palcsu László, Deák József |
10:10-10:30 |
Kávészünet |
10:30-10:50 |
Turai Endre |
10:50-11:10 |
Bernáth György, Kiss Balázs, Zahuczki Péter |
11:10-11:30 |
Bódi Tibor, Tóth János |
11:30-11:50 |
Gonda Nóra, Ling Erika, Kovács Balázs |
11:50-12:10 |
Tóth Izabella |
12:10-13:30 |
Ebédszünet |
C szekció (Miskolc terem/Miskolci Egyetem, |
13:30-13:50 |
Havasi István |
13:50-14:10 |
Turzó Zoltán |
14:10-14:30 |
Tildy Péter, Prónay Zsolt, Törös Endre |
14:30-14:50 |
Csige István, Gyila Sándor |
14:50-15:10 |
Szebényi Géza, Berta József, Hámos Gábor, Csicsák József |
15:10-15:30 |
Kávészünet |
15:30-15:50 |
Kiss János, Jordán Győző, Detzky Gergely, Vértesy László |
15:50-16:10 |
Pethe Mihály, Lenkey László |
16:10-16:30 |
Horánszky Beáta |
16:30-16:50 |
Bőgér Ágnes |
D szekció (Bosch terem/Miskolci Egyetem, |
13:30-13:50 |
Földessy János, Németh Norbert, Gerges Anita, ifj Kasó Attila |
13:50-14:10 |
Madarasi András |
14:10-14:30 |
Szabó Tibor |
14:30-14:50 |
Gyenes Gáborné, Bucsi Szabó László |
14:50-15:10 |
Gili László, Fedor Ferenc, Máthé Kálmán, Török István, Czimmermann László |
15:10-15:30 |
Kávészünet |
15:30-15:50 |
Molnár József |
15:50-16:10 |
Fejes Zoltán, Szűcs Péter, Kompár László, Szlabóczky Pál |
16:10-16:30 |
Kerbolt Tamás, Kolencsik Attila |
16:30-16:50 |
Szongoth Gábor, Lénárd Pál |
16:50-17:10 |
Kovácsné Federer Gabriella |
Section P1 (First-floor hall/ |
13:30-13:50 |
Edyta Puskarczyk |
13:50-14:10 |
Mihály Dobróka, Judit Somogyi Molnár |
14:10-14:30 |
Tamás Ormos, Anikó Noémi Paripás |
14:30-14:50 |
Mihály Dobróka, Hajnalka Szegedi |
14:50-15:10 |
Endre Turai |
P2 szekció (I. emeleti aula/Miskolci Egyetem, |
15:10-15:30 |
Nagy Zsolt, Pogácsás György, Juhász Györgyi, Hatalyák Péter, Milota Katalin, Csizmeg János, Lauko Ágnes, Gombos Csaba |
15:30-15:50 |
Balázs Attila, Molnár Mária, Nagy Zsolt, Oláh Péter, Ünnep Viktória, Pogácsás György, Vargáné Tóth Ilona, Szabari János, Szilágyi Imre, Csizmeg János |
15:50-16:10 |
Várhegyi András, Gorjánácz Zorán, Somlai János |
16:10-16:30 |
Baráth István, Hursán László, Nagy Attila, Kállai Róbert, Henézi Ferenc |
16:30-16:50 |
Havasi István, Ferenc Marcell |
19:00-22:00 Baráti találkozó
9:00 - 13:00 Miskolc környékének földtani nevezetességei
(szakmai-kulturális kirándulás)