Pályázat képzés támogatására

Képzés támogatásra pályázathatnak a Miskolci Egyetemen szeptemberben tanulmányaikat megkezdő hallgatók. A diákokat terhelő önköltséghez való hozzájárulási kérelmet kizárólag elektronikus formában lehet benyújtani legkésőbb 2023. október 13. éjfélig.

• Hallgatóknak
  • Pályázat
2023. szeptember 21. / Frissítve: 2023. október 27. 12:13

A képzés támogatás esetén a hallgató köteles a teljes önköltséget megfizetni az intézmény részére, amelyből a szemeszter során a megítélt támogatási összegét visszautalja a Miskolci Egyetem.

A támogatásban részesíthetők körét a pályázati tájékoztató tartalmazza, amelyben szerepel az is, hogy lehetőség van a párhuzamos képzésben résztvevő hallgatók támogatására is.

A Beiskolázási és Oktatásszervezési Igazgatóság felhívja a figyelmet arra, hogy kizárólag abban az esetben nyújtható képzés támogatás, ha a hallgató a jogosultságát a pályázati tájékoztatóban megjelölt igazolásokkal és dokumentumokkal alátámasztja.

A képzés támogatás kérelmet a Beiskolázási és Oktatásszervezési Igazgatónak címzetten kell előterjeszteni a képzését gondozó egyetemi karhoz tartozó email címen:

Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar
mfk_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu