Sportdélutánok mindenkinek

Ingyenesen sportolhat minden egyetemi polgár a sportdélutánokon a 2023/24-es tanév második felében is. A programok a hallgatók mellett az oktatók és a dolgozók számára is elérhetőek. Az órarendek február 12-től kezdődnek, előzetes jelentkezés szükséges.

• Hallgatóknak
  • Munkatársak
  • Sport
2024. március 04.

A sportdélutánok ingyenes, minden egyetemi polgár számára igénybe vehető, szakképzett oktatók által tartott sportfoglalkozások. Hétfőtől-csütörtökig, órarend szerint, változatos sportági edzéseken biztosítanak részvételi lehetőséget. A helyszínek a Körcsarnok-Galéria, az E/4-es helyiségek, valamint az Atlétika pálya és a futófolyosó. Többek között röplabda, asztalitenisz, futóklub és crossFitt között is válogathatnak az egyetemi polgárok, az oktatók és a dolgozók.

A 2023/24-es tanév II. félévének Sportdélután, Szabadidős foglalkozásaival kapcsolatban bővebb és aktuális információi az alábbi oldalakon olvashatók:

Miskolci Egyetemi Sport facebook oldal

Miskolci Egyetem Sportközpont weboldal

UNI-GYM egyetemi konditerem facebook oldal

Sportinformációs felület, sportfoglalkozásokra való jelentkezés

Egyetemi túrasorozat

A Sportdélutánokkal kapcsolatos bővebb információk az adott foglalkozás facebook-csoportjában található

Futóklub

Fanatic Jump, Pilates

Cheerleading

Thai Boksz

Röplabda

Tollas, Asztalitenisz

Jóga

Bővebb információ a Sportdélután foglalkozásairól

A program változtatás jogát fenntartják!