Tutor-program: segítség a vizsgákra felkészüléshez

A Miskolci Egyetem ingyenesen elérhető Tutor-programja lehetőséget kínál arra, hogy a diákok felkészült hallgatótársak segítségével könnyebben tudják teljesíteni a tantárgyi követelményeket. A programba április 24-ig lehet jelentkezni.

• ÁJK
  • AVK
  • BBZK
  • BTK
  • ETK
  • GÉIK
  • GTK
  • Hallgatóknak
  • MFK
  • Oktatás
2024. április 18. / Frissítve: 2024. április 20. 07:11

A Tutor-programban akár heti rendszerességgel, egyénre szabott, igény szerint személyes vagy online formában lehet konzultációt és korrepetálást kérni a felkészült hallgatótársaktól az előre meghatározott tantárgyakból.

A program keretében a kari bontásban található formokon szereplő tárgyakból lehet élni a tutorálási lehetőséggel:

Miért jó a Tutor-program?

• kortársak segítenek a felkészülésben oktatási segédanyagokkal, tapasztalatokkal, jótanácsokkal;
  • ingyenes;
  • személyes vagy online formában elérhető;
  • rendszeressége igényeihez igazodik;
  • személyre szabott segítséget jelent.

A Tutor-programba a részvételi szándékot a kari űrlapok kitöltésével legkésőbb 2024. április 24. 12:00-ig lehet jelentkezni.

Azok a hallgatók, akik lehetőséget kapnak a csatlakozásra, külön üzenetet küldenek.

A programmal kapcsolatos kérdéseket Dr. Ritó Evelin jogi szakreferens részére küldhetik meg: evelin.rito@uni-miskolc.hu