Vidám hangulatban továbbtanulásról és közösségi szolgálatról

Folyamatosan bemutatkozik a Miskolci Egyetem a miskolci fesztiválokon, és a nagyobb sport, kulturális vagy gasztronómiai eseményeken. Így volt ez a Miskolci Piknik rendezvényen is.

• Campus
2023. október 03.
23-09-23_köszi-miksolci-piknik

A képzési kínálatról, a hallgatóknak nyújtott szolgálatásokról és a középiskolások számára kötelezően teljesítendő 50 órás közösségi szolgálatról is tájékoztatást kaptak a látogatók a Miskolci Egyetem sátrában a Miskolci Piknik rendezvényen Miskolc belvárosában. Szórakoztató programokkal is készült az intézmény Közösségi Szolgálati Irodája, ahol az érdeklődők egyedi kitűzőket készíthettek és vidám partijátékokat játszhattak az önkéntes egyetemisták és az iskolai közösségi szolgálatot teljesítő középiskolás diákok közreműködésével.