Zeiss Digital Innovation ösztöndíj informatikus hallgatóknak

A Miskolci Egyetemen informatikát tanuló hallgatóknak kínál ösztöndíjat a Zeiss Digital Innovation Hungary Kft. (ZDI Hungary). Pályázati határidő: 2023. október 15.

• GÉIK
  • Hallgatóknak
  • Oktatás
  • Ösztöndíj
2023. október 03. / Frissítve: 2023. október 27. 12:48

Ösztöndíjlehetőséget kínál a Miskolci Egyetemen informatikát tanuló hallgatóknak a ZDI Hungary számára különösen fontosnak ítélt szakterületek tanulmányozására, az adott tudományterületeken kiegészítő ismeretek szerzésére, magasabb szintű informatikai és tudományos tevékenység folytatására, a vállalat innovációs, fejlesztési tevékenységébe történő bekapcsolódásra.

A pályázat benyújtásának feltétele az aktív BSc/MSc hallgatói jogviszony, az utolsó két félév átlagában legalább 4,00 tanulmányi eredmény vagy Informatikai (alapképzés/mesterképzés) tématerületen szerzett legalább jó minősítésű oklevél (MSc képzési szint).

A 2023/2024-es tanévben legfeljebb 2 hallgatónak biztosít a ZDI Hungary Kft. ösztöndíjat havi fix 200.000 Ft/hó/fő mértékben 2023. november–2024. augusztus között.

További részletek