Három országos díj a miskolci jogász hallgatóknak

Az Országos Polgári jogi Jogesetmegoldó Verseny eljárásjogi szekciójában második helyezést, anyagi jogi szekcióban különdíjat, csapatban pedig egy második helyet szereztek a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának hallgatói.

• ÁJK
2023. november 30.
231130_01

Az Országos Polgári Eljárásjogi Jogesetmegoldó Verseny felperesi kategóriájában 2. helyezést ért el Tóth Csaba, a Miskolci Egyetem jogász hallgatója. Felkészítője Turkovicsné Dr. Nagy Adrienn volt.

231130_02

A Kúria különdíját kapta Szikszai Dóra jogász hallgató felperesi kategóriában ugyanezen a versenyen, anyagi jogi szekcióban, felkészítő oktatója Prof. Dr. Barta Judit volt.

231130_03

A polgári jogi activity versenyen az egyetemet Gál Péter Zoltán, Fülöp Botond, Rembeczki Bence képviselte, ők második helyezést értek el. Felkészítő oktatójuk Dr. Halász Csenge volt.

A versenynek a Pázmány Péter Katolikus Egyetem adott otthont.