Green and Smart – GREENNOVATION

A zöld innováció aktuális kérdéseit vitatják meg a Miskolc Campus Forum Green and Smart nemzetközi konferencián május 9-én.

• Campus
  • Hallgatóknak
  • Munkatársak
  • Tudomány
2024. április 20. / Frissítve: 2024. április 25. 08:13

A Miskolci Campus Forum Green and Smart az Universitas Miskolcinensis Alapítvány és a Miskolci Egyetem kezdeményezésében megvalósuló nemzetközi üzleti konferenciát először 2023-ban rendeztük meg. A Forum lehetőséget biztosít a gazdasági és társadalmi élet, a politika és a tudomány képviselői számára, hogy megvitassák kollégáikkal és az egyetem hallgatóival a zöld innováció aktuális kérdéseit.

The Miskolc Campus Forum Green and Smart event is an international business conference in the North-Eastern Hungarian Region, initiated by the Universitas Miskolcinensis Foundation and the University of Miskolc for the first time in 2023. The Forum provides an opportunity for the representatives of the economic and social life, politics and science to discuss current issues of Green Innovation with colleagues and students.